Zoo Dizisinin 2. Sezonu Onay Aldı

Amerikan TV kanalı CBS’de yayımlanan ‘’Zoo’’ dizisinin 2. sezonu için yeşil ışık yakıldığı duyuruldu.

İlk olarak bu yaz 30 Haziran – 2 Ekim tarihleri arasında 13 bölüm olarak yayımlanan dizi de hayvanların insanlara olan saldırganlığı konu ediliyor. Amerikalı zooloji uzmanı Jackson Oz, Kenyalı arkadaşı Abraham ve bir Fransız istihbarat ajanı hayvanların insanlara yaptığı organize saldırıların nedenlerini araştırmaya başlıyorlar.

Hayvanların insan ırkı üzerinde üstünlük kurma mücadelesine sahne olan dizi James Patterson’un 2012 yılında yayımladığı Zoo isimli romanından TV ekranına uyarlandı. Yazarın 1991 yılından itibaren ‘’Child of Darkness, Child of Light’’, ‘’Kiss the Girls’’, ‘’Miracle on the 17th Green’’, ‘’Along Came a Spider’’, ‘’1st to Die’’ gibi birçok kitabı gibi hem TV’ye hem de beyazperdeye uyarlandı.

Bilim kurgu, dram türündeki yapım için izleyici sayısı her bölümde azalmasına rağmen 2. sezona onay verilmesi biraz şaşkınlık yarattı.

Zoo’nun oyuncu kadrosunda James Wolk, Kristen Connolly, Nonso Anozie, Nora Amezeder, Billy Burke yer alırken 2. sezonun ne zaman başlayacağına dair bir tarih henüz açıklanmadı.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE