Zombie Army Trilogy’nin Yeni Yaması Yolda

2. Dünya Savaşı’nda Zombi Hitler tarafından kontrol edilen Alman ordusuna karşı mücadele verilen hayatta kalma / shooter oyunu ‘’Zombie Army Trilogy’’ için yeni bir yamanın yayımlanacağı duyuruldu.

Oyunun geliştiricisi İngiliz şirket ‘’Rebellion’’ patch’in hem konsollar hem de PC’ler için ayrı ayrı test edildiğini söyledi.

Sony ve Microsoft’un da kendi bünyesinde de ayrıca denetimden geçirdiği yeni yamanın ne zaman yayımlanacağı ise henüz belli değil. Öte yandan, PC’lere hazırlana Patch için gerekli çalışmaların sonlandırıldığı ve Mart 2015 sonunda çıkmasının beklendiği belirtildi.

PC sürümünde yaşanan nişan alma sorunu, bazı yayımlanan göstergelerin kaybolması gibi sorunları tamamen ortadan kaldıracak yamanın, oyun kalitesini ciddi ölçüde arttırması bekleniyor.

Geçmişte çıkan ‘’Sniper Elite: Nazi Zombie Army 1 ve 2’’ yi de kapsayan ‘’Zombie Army Trilogy’’ 6 Mart 2015’de PC, Xbox One, PlayStation 4 sürümleriyle oyun severlerin ilgisine sunulmuştu.

Ayrıca, oyunun grafik kalitesi 1080p’ye çıkartılarak, serinin ilk iki oyununa göre çok daha iyi bir noktaya getirilmiş durumda.

H1Z1, Dying Light gibi zombi / shooter oyunlarının olduğu bir piyasada, Zombie Army’nin nasıl bir performans göstereceği de ayrı bir merak konusu.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE