Zombie Army Trilogy İçin Rehber Video Yayımlandı

İngiliz video oyun geliştiricisi ‘’Rebellion’’, önümüzdeki hafta oyun severlerle buluşacak olan, ‘’Zombie Army Trilogy’’ için, rehber niteliğinde bir video yayımlandı.

Oyunun konusu özetlemek istersek: ‘’2. Dünya Savaşı’nın sonunda, Alman ordusu Berlin’de kıstırılmıştır; ama savaşın kazanılması için Hitler’in Zombi ordusunun da yok edilmesi gerekmektedir’’.

Hayatta kalma / zombi, shooter türündeki serinin bu son oyunu, daha önce yayımlanan ‘’Sniper Elite: Nazi Zombie Army 1 ve 2’’ yi de kapsıyor.

İlk defa oynayacaklara bazı ipuçlarını vermeyi amaçlayan video da; savaşlar, düşmanlar, değişik oyun modları, patlayıcılar, silahlar hakkında öğretici bilgiler bulacaksınız. Ayrıca, oyunun grafik kalitesi (1080p), serinin ilk 2 oyununa göre oldukça arttırılmış.

‘’Zombie Army Trilogy’’, 6 Mart 2015’de PC, Xbox One ve PS4 sürümleriyle piyasaya çıkacak. Eğer, daha önceden, Sniper Elite: Nazi Zombie Army 1 ve 2’yi satın almışsınız yeni oyun için %60 indiriminiz olduğunu hatırlatalım.

Steam üzerinden şu an için tek başına 65TL’ya satılan oyunu, ayrıca 4 kişi birleşerek 195TL’ye yani adam başı 48.75TL’ye elde edebilirsiniz.

Piyasada, bir zombi oyunu enflasyonu göze çarparken, bakalım bu yeni lansmanla beraber rekabet koşulları nasıl etkilenecek?

Oyunu daha önce oynamayanların rehber videoyu izlemesini öneriyoruz.

[youtube id=”TjbaLBJcLR4″ autoplay=”no”]

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE