Zelda’nın Yeni Oyunu Geliştiriliyor

Nintendo, yeni bir Zelda'nın yapım aşamasına başladıklarını söyledi. 

Nintendo’nun popüler serisi Zelda’ya, bir oyun daha ekleniyor. Bilindiği üzere bu sene, The Game Awards etkinliğinde Game of The Year ödülünü alan oyun,  The Legend of Zelda: Breath of the Wild oldu. Oyunun ne kadar başarılı olduğu, bu ödülden de anlaşılıyor. Serinin bu oyunu, tam 4 yılda geliştirildi. Söz konusu Zelda olduğunda, Nintendo elinden gelenin en iyisini yapıyor. Zaten  The Legend of Zelda: Breath of the Wild, Nintendo Switch’in de çıkış oyunu olarak piyasaya sürülmüştü. Bu oyunun Nintendo Switch satışlarını artırdığını da söyleyebiliriz.

Nintendo, bu başarısına yenilerini katmak istiyor olacak ki; yeni bir Zelda oyunu duyurdu. Daha doğrusu Nintendo, sadece oyunun yapımına başladıklarını söyledi. Yeni gelecek oyun hakkında maalesef başka bir şey bilinmiyor. Hatta ne zaman geleceğini de bilmiyoruz ki son oyunun 4 yılda geliştirildiğini düşünürsek, yeni gelecek oyunun da en az birkaç senesi olduğunu tahmin ediyoruz. Çünkü Zelda, şu anki başarısından hiçbir şey kaybetmemeli. Nintendo bu yeni oyunu da  The Legend of Zelda: Breath of the Wild’ı yapan ekibe yaptırıyor. Dolayısıyla biz de bu oyun hakkındaki beklentilerimizi yüksek tutuyoruz. Bakalım yeni Zelda ile ilgili ne zaman başka bir duyuru yapılacak, bekleyip göreceğiz.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE