Zalim Oyun Dünyası.. Tarifsiz Acılar..

Oyun dünyası eğlenceli, güzel ama acı yanları da yok değil.. Oyun senaryoları içerisinde ne acılar yaşadık ne hüzünlere göğüs gerdik. Bu kısa derlememiz de herkesin hüzünlendiği boğazının düğümlendiği o karakterlerin vedalarına göz atacağız.. Kimi çoluğa çocuğa karıştı ekranlara veda etti yada ölümleri ile bizleri yasa boğdu..

Ghost – Call of Duty Modern Warfare 2

Çoğu Call of Duty oyuncusunun favori karakterlerinin başında gelen Ghost, bizim karakterimiz Roach ile hiç beklemediğimiz bir anda hiç beklemediğimiz biri tarafından öldürülmüştü.

Roman Bellic – GTA 4

Aslında hedefte kahramanımız Niko vardı ama kurşun adres sormaz ki… Niko’nun kuzeni öldükten sonraki öfkesi, ağlayan bir gelin ve duygusal bir sahne.

Nathan Drake – Uncharted 4 Hırsızın Sonu

4 oyunluk efsane bir serinin sonunda kahramanımız Nathan Drake atlattığı bin bir badirenin ardından bize elveda dedi. Yeni Uncharted oyunlarında artık Drake bizimle olmayacak…

Vesemir – The Witcher 3

Kahramanımız Gerald’ın adeta manevi babası olan Vesemir, Ciri için kendini kahramanca feda etmişti. Ahh Ciri nice canlar gitti senin uğruna..

Tommy Angelo – Mafia 1-2

Tommy Mafia 1’de kontrol ettiğimiz ve herkesin efsane olarak nitelendirdiği bir karakter. Ancak Salieri ailesine yaptığı ihanetin ardından serinin ikinci oyununda evinin bahçesini sularken öldürülüyor.

Sarah – The Last Of Us

Henüz oyunun başıydı oysa ki ve o geçen kısa sürede hiç kimse beklemiyordu Sarah’ın ölmesini. Joel’in yakarışları hala kulaklarımızda, bu acı ve keder bizi Ellie’ye daha çok bağlamıştı..

Eli Vance – Half Life 2

Tarihin en dramatik ölüm sahnelerinden biri olabilir. Çok birşey söylemeden gözyaşlarımızı siliyoruz..

John Marston – Red Dead Redemption

İkinci oyunu merakla beklenirken, üzerinden 8 yıl geçen ilk oyunun başrolü John Marston’u da anmadan olmaz. Hey gidi koca John sen gideli ne çok zaman olmuş..

John “Soap” Mctavish – Call of Duty Modern Warfare 3

Ne desek bilemiyoruz, hatırladıkça kelimeler boğazımızda düğümleniyor. Captain Price’ın “Soap” diye bağırışı hala akıllarda. Evet, Makarov hak ettiğini buldu ancak Soap asla geri gelmeyecek. Tarihin en acımasız oyunlarındansın COD..

Beğendiysen Oyla ! :)

2 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE