YouTube’da İstediğiniz Kanala Sponsor Olabilirsiniz

İzleyerek desteklediğiniz YouTube kanallarını, eğer isterseniz, artık maddi olarak da destekleyebilirsiniz.

YouTube’a yeni bir özellik eklendi. Bu yeni özellik sayesinde, sevdiğiniz ve desteklemek istediğiniz kanalları artık gerçekten sponsor olarak destekleyebiliriz. Hem de bunu aylık 4.99 dolar gibi bir rakamla yapabiliyorsunuz. Eğer bir kanalı gerçekten başarılı buluyorsanız elinizden gelen tek şey; takip etmek, videoların tamamını izlemek ve videoları beğenmek şeklinde oluyor. Böylece takip ettiğiniz kanallar önerilenler kısmında üste çıkabiliyordu. YouTuberların, maalesef reklam dışında bir geliri yok. Videolarını izleyecilerine iyi kalitelerde ulaştırabilmek için birçok ekipman almak zorunda kalıyorlar. Dolayısıyla bu ihtihaçlarını, reklamlardan gideriyorlardı. Ancak YouTube’un bu yeni özelliği sayesinde, belki reklamlar bile azalabilir. Tabii siz takip ettiğiniz kanalların sponsoru olursanız.

Kanala sponsor olduğunuzda, özel ifadeler de kazanıyorsunuz. Kzanılan bu ifadeler, YouTuberlar tarafından belirleniyor. Sponsor sayısı yükseldikçe, ifadeler de artıyor. Ayrıca, sponsorlara özel konuşma pencereleri de mevcut.

Bakalım  bu özellik ülkemizde ne kadar yaygınlaşacak? Bekleyip göreceğiz.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE