Bu Yılki Playstation Experience Organizasyonu Aralık Ayında

Çok uzun bir zamandır Playstation Experience organizasyonu hakkında bilgi verilmiyordu ancak geçtiğimiz günlerde 2 büyük yeni detay sızdırıldı.

NeoGaf’da paylaşılan habere göre, geçen yıl bilet satışlarının yapıldığı internet sayfasına üzerinde organizasyonun yerinin ve tarihinin yazdığı bir fotoğraf eklendi. Buna göre, Playstation Experience 2016 3-4 aralıkta Anaheim Convention Center’da gerçekleşecek.

Sayfa kısa bir süre sonra kapatıldı, ancak bunun nedeni bilgi paylaşımının planlanandan daha erken bir tarihte yapıldığı için mi kapatılıp kapatılmadığı bilinmiyor. Site şuanda ulaşılabilir durumda ancak kayıt yapma işlemleri hata veriyor.

PSX, 2014 yılından beri yapılan yıllık bir organizasyon. İlk iki yılında Aralık’ın ilk haftasında düzenleniyordu. İlk sene Las Vegas, ikinci sene de San Fransisco’daydı. Geçen yılki organizasyonda, Uncharted 4, Rez Infinite, Final Fantasy VII Remake, Street Fighter V ve Nioh gibi sevilen oyunlar hakkında fragmanlar ve detaylar paylaşılmıştı. Bu seneki PSX’de nelerden bahsedileceği bilinmiyor ama önemli haberler geleceği kesin.

Sony henüz PSX 2016 hakkında resmi bir duyuru yapmadı, ancak biz takipte kalacağız.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE