Bu Yılın En Çok Kazandıran Oyunları Call of Duty: WWII ve Destiny 2 Oldu

2017 senesi, Activision ekibi için oldukça verimli geçti.

Call of Duty: WWII ve Destiny 2’nin geliştiricisi bilindiği üzere, Activision. Elbette Activision bu sene başka oyunlar da geliştirdi ancak satış rakamlarına bakıldığında bu iki oyun, şu an için en başarılı oyunlar olarak gözüküyor. ABD’de oyunların kazanç istatistiklerini gösteren bir rapor yayımlandı. Bu rapora göre de Call of Duty: WWII ve Destiny 2 en çok para kazandıran video oyunları olarak gözüküyor.

ABD’nin istatistiklerine göre; Call of Duty: WWII ve Destiny 2 konsollarda ilk iki sırada gözüküyor. Ancak PC platformuna bakıldığında bu ilk sıranın, tek başına Destiny 2’de olduğu görülüyor. Activision’ın CEO’su Eric Hirshberg ise bu sonuçları şu sözleri ile açıkladı: “Call of Duty: WWII isimli oyunumuz bu sene en çok para kazandıran konsol oyunu oldu ve böylece oyunumuzun ait olduğu seri, aynı başarıyı 9 sene arka arkaya elde etmiş oldu. Destiny 2 ise aynı başarıyı elde eden ikinci en iyi video oyunu oldu. Oyunlarımızı oynayan tüm oyunculara, sevgileri ve ilgileri için çok teşekkür ediyoruz. Aynı şekilde, geliştirici ekiplerimizin de bu oyunlarda büyük emeği var. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum.”

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE