Yıldız Savaşları 7 Filmi İçin 3 Yeni Fragman Yayımlandı

Yıldız Savaşları (Star Wars) serisinin 7. ve son filmi için 3 yeni tanıtım videosu yayımlandı.

İngilizce orijinal ismi Star Wars: The Force Awakens olan film 18 Aralık 2015’de vizyona girmeye hazırlanırken daha önce çıkan haberlerde serinin en iyisi olacağı vurgulanmıştı. Ayrıca filmin prömiyerinin 14 Kasım 2015’de Los Angeles’da yapılacağını hatırlatalım.

JJ Abrams’ın yönetmenliğini yaptığı filmin oyuncu kadrosunda ise John Boyega,  Daisy Ridley, Adam Driver, Oscar Isaac, Harrison Ford, Carrie Fisher ve Mark Hamill gibi yıldız oyuncular yer alıyor. JJ Abrams, senaryo ve yapım aşamalarında da yer alırken, kendisinin projeye büyük bir momentum kazandırdığı düşünülüyor.

200 milyon dolar gibi çok büyük bir bütçeyle çekimleri tamamlanan filmin gişede nasıl bir başarı yakalayacağı merakla bekleniyor. Sinemaseverlerin büyük bir kısmı 1 milyar dolar sınırını kolaylıkla aşacağı kanaatindeler. 30 senelik mazisi olan serinin bu 7. filmi 2D, 3D veya IMAX 3D olarak izleyenlere sunulacak.

Kamera arkası ve film içerisinden bazı görüntülere yer verilen bu 3 fragmanı aşağıda ilginize sunuyoruz.

[youtube id=”CYY1iCXWgOI”]

[youtube id=”fd8vogqdh3g”]

[youtube id=”dhiDF9IwSnI”]

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE