Yeni Tomb Raider Filmi 2018’de Vizyonda

Yeni Tomb Raider filminin, 2018 yılında vizyona girmesi bekleniyor.

Bundan tam 13 yıl önce Angelina Jolie’nin Lara Croft karakterini canlandırdığı Tomb Raider: Yaşamın Kaynağı filmi bir kez daha başarısız bir beyazperde aktarımı olarak yorumlanmış ve o günden sonra ne başka bir film yapılmış ne de uzun bir süre iyi bir Tomb Raider oyunu ortaya çıkmıştı. Ancak özellikle 2013 yılında yayınlanan Tomb Raider oyunu ve ardından geçen sene büyük bir başarıya imza atan Rise of the Tomb Raider oyunu adeta hem karakterin hem de serinin tekrar can bulmasını sağlamış ve bir kez daha Lara Croft karakterinin video oyunları arasındaki önemini bizlere hatırlatmıştı.

Bu gelişmeler Warner Bros. Stüdyolarını da heyecanlandırmış olucak ki Nisan ayında, özellikle Ex-Machina filmindeki performansıyla adından söz ettiren Alicia Vikander stüdyo tarafından yeni çekilecek bir Tomb Raider filminde Lara Croft karakterini canlandırması için kadroya dahil edildi.

Deadline’nın haberine göre WB, Tomb Raider filmini 16 Mart 2018 tarihinde vizyona çıkarmayı düşünüyor. Bu tarih önceden Flash filmi için ayrılsa da o dönem de vizyona çıkıcak bir başka film Wreck it Ralph 2 olacağı için, stüdyonun o dönem için bir Tomb Raider filmini daha uygun gördüğü düşünülüyor.

Yönetmenlik koltuğunda da Roar Uthaug’un oturması, Alicia Vikander seçiminin de hayranlar tarafından beğenilmesi ve yeni Tomb Raider oyunlarının da başarısını düşünürsek, tam 15 yıl sonra yeni bir Lara Croft filmi 16 Mart 2018’de vizyonda olucak.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE