Yeni Strateji Oyunu ‘’DomiNations’’ Mobil Cihazlara Geldi

Civilization ve Rise of Nations gibi oyunların mimarı olan Brian Reynolds’un tasarımını yaptığı yeni oyun ‘’DomiNations’’, mobil cihazlar için (iOS ve Android) piyasaya çıktı.

Oyunun geliştirmesini yapan Amerikalı stüdyo ‘’Big Huge Games’’, Brian Reynolds ve Firaxis Games’den ayrılan arkadaşları tarafından kuruldu. Genel olarak strateji türünde oyunları geliştiren firmanın, bu oyununun başarılı olacağını düşünüyoruz.

Oyunda, Britanya, Çin, Roma, Fransız, Yunan, Japon gibi uygarlıklılardan birini seçecek ve insanlık tarihinin seyrine tanıklık edeceksiniz. Başarılı olabilmek için, teknolojik ilerlemeleri takip etmeniz ve stratejinizi oluşturmanız önemli olurken, Büyük İskender, Kleopatra ve Napolyon’un büyük savaşlarını yeniden yapacaksınız.

100’den fazla yapıyı yükselteceğiniz oyunda (bu tarz oyunların olmazsa olmazıdır), ilave olarak ülkenizin yiyeceğini ve ekonomisini de yöneteceksiniz. Gerçek zamanlı, savaş senaryoları hazırlamakta bir diğer göreviniz.

Oyununu tek kişilik mod da oynayabileceğiniz gibi, ayrıca co-op ve multiplayer da oynayabileceksiniz.

Turkgamer olarak çok sevdiğimiz bir tür olan oyundaki güncelleme ve gelişmeleri en hızlı şekilde sitemizden paylaşmaya çalışacağız.

DomiNations için yayımlanan çıkış fragmanını aşağıda ilginize sunuyoruz.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE