Yeni Nesil Konsollardan İlk Fiyat Göründü

Yeni nesil konsollar arasında olan Microsot’un Xbox Series X’e alternatif olarak ürettiği Xbox Series S için fiyat duyurusu yapıldı.

299 dolarlık fiyata sahip olacağı açıklanan konsol, 512 gb SSD, 4K çözünürlük, 120 hz ekran yenileme hızı ve Ray Tracing gibi özelliklere sahip olacak. Ancak herhangi bir disk okuyucusu konsol da bulunmayacak ve yalnızca dijital oyunları çalıştıracak. Bununla birlikte ayrıca Series X ve Series S için çıkış tarihini de veren Microsoft konsolları 10 Kasım’da bizlerle buluşturmayı planlıyor.

Microsoft’un bu açıklamasından sonra Ubisoft’ta bir açıklama yaparak, Assassin’s Creed Valhalla’nın çıkış tarihini 10 Kasım’a çektiğini duyurdu.

Aşağıda iki konsolun özelliklerinin karşılaştırıldığı görseli görebilirsiniz. Siz olsanız hangisini tercih edersiniz? (Not: Series X’e ait fiyat bilgisi tahminidir)

İyi Oyunlar.

Yazar:
4 yaşından beri oyuncu, 7 yaşından beri okuyucu, 10 yaşından beri bir şeyler karalar.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE