Yeni Need for Speed’in Çıkış Tarihi ve Fragmanı Yayımlandı

Oyunun geliştiricisi Ghost Games, yeni Need for Speed’in bu senenin sonbahar aylarında, Xbox One, PlayStation 4 ve PC sürümleriyle piyasaya çıkacağını duyurdu.

Yeni Need for Speed’in Underground serilerinden etkilenerek oluşturulduğu, gündüz-gece yarışlarının olacağı ve kişisel tercihlere göre özelleştirilebilecek birçok ayarın olacağı elimizdeki sınırlı bilgilerden. Oyun hakkında çok fazla detay paylaşılmazken, Ghost Games’in Genel Müdürü Marcus Nilsson, E3 2015 Konferans’ında yapacağı konuşma da daha çok bilgi öğreneceğimizi düşünüyoruz.

Daha önceki haberimizde de belirttiğimiz üzere, 1994’den beri her sene düzenli oyunu çıkan ‘’Need for Speed’’ ilk defa geçen sene bu kural bozmuştu. Marcus Nilsson, bir seneyi geliştirme sürecine harcamanın ve yeni bir hikâye oluşturmanın ‘’Need for Speed’’ e çok daha değişik bir tecrübe katacağını sözlerine eklerken, çok kaliteli bir oyun oluşturduklarının altını çizdi. Serinin diğer oyunlarından farklı olarak, bir hikaye anlatacak oyun (ne olabileceğini merakla bekiyoruz) aynı zamanda iddialı bir online modu ile gelecek.

Oyunun çıkış videosuna aşağıda göz atabilirsiniz.

Turkgamer Yorumu: Son dönemde, oyun severler, araba yarışlarının daha gerçekçi bir bakış açısı izlemesi konusunda yoğun talep gösteriyorlar. Bu noktada araba yarışlarında sıra dışı bir konsept yaratılması gerekiyor. Şu an için piyasadaki oyunlara bakıldığında ‘’Project Cars’’ ın istenene en yakın olduğu kanaatindeyiz.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE