Yeni ‘’Need for Speed’’ 21 Mayıs 2015’te Duyurulacak

2015’in en çok beklenen araba yarışı oyunların biri olan ‘’Need for Speed’’ serisinin devamı hakkında 21 Mayıs 2015’te, yani yarın, bazı bilgilerin paylaşılacağı belirtildi.

Yukarıdaki resmi açıklama oyunun yayımcısı olan ‘’Electronic Arts’’ tarafından yapılırken, oyunla ilgili ilk görüntülerin bu hafta içinde oyun severlerin ilgisine sunulacağı açıklandı. Öte yandan, paylaştığı tek görselde, Electronic Arts, kendi resmi Youtube hesabına üye olan kullanıcıların oyunla ilgili çıkacak ilk görüntüleri izleyebileceklerini söyledi.

Birçok Need for Speed hayranı, yeni oyunun ‘’Underground’’ serisinin devamı olabileceğini düşünürken, hali hazırda süren geliştirilme çalışmaları İsveçli ‘’Ghost Games’’ tarafından yürütülüyor. Ocak 2015’de yaptığı açıklama da Electronic Arts, oyun için süren geliştirme çalışmalarının çok iyi gittiğinden söz etmişti.

Yaklaşık 20 yıldır piyasada olan serinin ilk oyunu 1994 yılında çıkmış ve 2014 dışında her sene yeni bir oyun piyasaya çıkmıştı. Geçen sene oyun çıkarmamanın acısını çıkaracaklarını söyleyen Electronic Arts, oyun severlerin beklediklerine değeceğinin altını çizdi.

2015’in sonunda veya 2016’ın başında çıkmasını beklediğimiz yeni Need for Speed, oldukça çetin bir rekabet ortamına geliyor. Forza 2, Project Cars, The Crew, DriveClub gibi birçok araba yarışının arasından nasıl sıyrılacağını merakla izleyeceğiz.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE