Yeni Mobil Oyun POCO Yayımlandı

Yeti Oyun Stüdyosu'nun yeni mobil oyunu POCO yayımlandı. 

POCO bağımlılık yaratan basit ve eğlenceli bir mobil puzzle-zeka oyunudur. Bu oyunda zaman sınırı yoktur ve oyunu iOS ve Andriod platformlarından ücretsiz olarak edinebilirsiniz. POCO’yu oynamak ise oldukça basit; üst kısımda görülen şekli aşağıya yerleştirerek, yatay ve dikey bir sırayı yok ettiğinizde puan kazanacaksınız. Bu puanların yanı sıra yeni POCO’lar ve bonuslar da kazanacaksınız. Ayrıca oyunda bulunan bombaları patlatarak da daha geniş alanlar elde edebilirsiniz. Facebook’taki arkadaşlarınızla da yarışabileceğiniz bu oyunda, sıralamada yükseldiğiniz takdirde yine bonus puanlar ve yeni POCO’lar kazanabileceksiniz.

POCO’nun Yeti Oyun Stüdyosu tarafından geliştirildiğini belirtmiştik. Yeti Oyun Stüdyosu, oyunlara gönül vermiş bir grup iş arkadaşının bir araya gelmesi ile kuruldu. Şirket 2012’de faaliyete başladığında Yeti Interactive adını taşıyordu. Bu şirket, gelecek projeleri finanse edebilme amacıyla bir dijital ajans olarak olarak kurulmuştu. Yeti ilk iki yılında farklı müşterileri için advergame ve çeşitli dijital etkinlik oyunları geliştirdi. Daha sonra, sosyal quiz oyunu “Guess About Me”yi piyasaya sürdü. Türkçe ismi “İnsan Sarrafı” olan bu oyun, E-Tohum 2014’te yüksek potansiyelli 15 girişim arasında yer aldı. Yeti’nin daha sonra çıkarttığı “Pets and Planes ” ve “Hayrettin” oyunları da en beğenilen yerli yapımlar arasında yer alıyor.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE