Yeni Minecraft Modunda Overwatch Karakteri Var

McMakistein adlı YouTuber’ın yaptığı bir mod ile Overwatch karakterlerinden Doomfist, Minecraft’a dahil oldu.

Bilindiği üzere Minecraft, oldukça kolay bir şekilde modlanabilir bir özelliğe sahip. Hal böyle olunca Minecraft hayranları, bu modlara sürekli yenilerini ekliyorlar. Bir hafta içinde çıkması planlanan bu yeni modda ise, Overwatch karakterlerinden Doomfist olacak.

YouTuber McMakistein tarafından geliştirilen bu modda Doomfist’in Rocket Punch ve  Hand Cannon yetenekleri de kullanılabilir olacak. Bu mod henüz yapım aşamasında ve bir hafta sonra çıkması planlanıyor. McMakistein’ın yaptığı ilk Minecraft modu da bu değil. McMakistein şimdiye kadar Overwatch karakterlerinden Genji, Reaper ve Tracer’ı da Minecraft’a dahil etmişti. Ayrıca Batman ve Superman gibi karakterler için de modlar hazırlayarak Minecraft’ı oldukça çeşitlendirmişti.

YouTuber’ın geçtiğimiz günlerde, resmi YouTube hesabından paylaştığı bir video, üzerinde çalıştığı modu ve Doomfist’i gösteriyor. Bu yeni Minecraft modunun tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE