Yeni Indie Oyun ‘’KYN’’ Ön Siparişte

Hollandalı indie oyun stüdyosu ‘’Tangrin’’ tarafından geliştirilen RPG türündeki oyun ‘’KYN’’ ön siparişle satışa sunuldu.

Şu an için sadece tek kişilik oyun modu olan ‘’KYN’’ de altı taneye kadar savaşçıyı kontrol edecek, Viking efsanelerinden etkilenerek oluşturulmuş fantezi dünyasında kendinizi bulacaksınız. Kendi klanınızı yöneteceğiniz oyunda, savaş stratejilerini belirleyip güçlü bir klan oluşturmak temel amaç olarak ön plana çıkıyor. Ayrıca, Tangrin oyun stüdyosunun sadece iki kişilik bir ekipten oluştuğunu ve oyunun geliştirilmesi aşamasında büyük bir özveri gösterildiğini de belirtelim.

Oyunun yayımcılığını gene bağımsız bir şirket olan ‘’Versus Evil’’ üstlenirken, ‘’KYN’’nin PC, Mac ve Linux sürümleri bulunuyor. Normal edisyonunu ön siparişle Steam üzerinden 31TL’ye veya Deluxe Edisyonu 39TL’ye satın alabilirsiniz. Kyn’nin tam sürümünün 28 Temmuz 2015’de piyasaya çıkacağını da son olarak hatırlatalım.

Oyun için önerilen PC sistem gereksinimleri ise şöyle:

İşletim Sistemi: Windows 7
İşlemci: AMD FX 6350 veya Intel Core i5-2300
Hafıza: 6GB

Ekran Kartı: AMD Radeon HD 6770 veya nVidia GTX 450
Hard Diskte Boş Alan: 8 GB

Ayrıca aşağıda oyunun tanıtım videosunu ilginize sunuyoruz.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE