Yeni God of War Hakkında Bilgiler Var

Geçtiğimiz günlerde düzenlenen E3 2016’da, En son God of War 3’te gördüğümüz ana karakter Kratos’un Playstation 4 için geri geleceğini duyurmuştu. Bu yeni God of War bundan öncekilerden biraz farklı gözüküyor ancak gelen son haberlere göre oyunun serinin ruhundan bir şeyler kaybetmediğine şüphe yok.

Sony’nin Santa Monica Stüdyolarının yöneticisi Cory Barlog’un yaptığı açıklamara göre bundan iki yıl önce Playstation 2 için ilk God of War oyununu yapan ekiple bu yeni oyunu yapan ekip aynı. Bu önemli bir detay çünkü orijinal ekip, God of War’ı yeniden bir fenomen yapmaya hazırlanıyor.

Açıklamanın devamında başka detaylardan da bahseden Barlog, oyunun ayrı bir hikayesi olmayacağını söyledi. Yani bütün oyuncular hikaye konusunda tecrübe sahibi olacaklar. Ek olarak, oyuncuların İskandinav mitolojisine ait 9 yeni krallığı ziyaret edebileceği de onaylandı. Artık ekranda sayısı 100’e kadar ulaşabilen düşmanla savaşmak zorunda kalacaksınız.

Önceden de belirttiğimiz gibi oyun yeni skill point, crafting (zanaatkarlık), omuz üstünde kamera sistemi ve daha fazlası özelliklerle bundan önce çıkan God of War oyunlarından farklı olacak. Kratos yine ana karakter ama artık kendisiyle özleşmiş olan iki ölümcül blade’i (kısa kılıç)kullanmayacak. Oyun boyunca, oyuncular bazen Kratos’un oğlunu da kontrol edebilecek.

God of War şu sıralar PS4 için geliştiriliyor ve çıkış tarihi ile ilgili bir duyuru yapılmadı.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE