Yeni Dizi ‘’Dark Matter’’ İzleyiciyle Buluştu

Bu hafta ilk bölümü seyircilerin ilgisine sunulan ‘’Dark Matter’’ dizisi için eleştirilerin genel olarak olumlu olduğu belirtildi.

Uzay gemisinde yer alan 6 kişi, uyandıklarında geçmişe dair hiçbir şey hatırlamamaktadırlar. Kim olduklarını, nerede olduklarını ve kimlerle beraber aynı uzay gemisinde olduklarını bilmeyen bu ekibin içinde, garip renkli saçları olan teknoloji uzmanı bir kız, çok iyi bıçak kullanabilen Asyalı bir erkek yer almaktadır. Geçmişe olan geri dönüşler veya ilerleyen süreçte uzay da başlarına gelecek olaylar bu büyük gizemin çözülmesinde rol oynayacağa benziyor.

Senaryosu oldukça ilginç bulunan ve bazı yorumculara ‘’Lost’’ dizisini anımsatan ‘’Dark Matter’’ dizinin bu ilk bölümü, büyük merak uyandırmış durumda. Çok yetenekli isimler olan Joseph Mallozzi ve Paul Mullie’nin kaleme aldıkları hikâye de bu gizemli sis bulutunun artarak devam etmesi bekleniyor. Bu tarz akıl oyunlarının dizilere dâhil edilmesinin ilgiyi arttıracağını söyleyen bazı yorumcular, öte yandan kurgulama ve gizem dozunun ayarlanmasının da oldukça önemli olduğunu belirttiler.

Bakalım, iddialı bir senaryosu olan bu dizi kalıcı olmayı başarabilecek mi?

Aşağıda, ‘’Dark Matter’’ dizisinin ilk bölüm tanıtım videosunu ilginize sunuyoruz.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE