Yeni “Call of Duty” Açık Dünya Olabilir

Call of Duty: Black Ops 3

Resmi olarak duyurusu yapılmasa da, Kasım 2015’de çıkması beklenen yeni Call of Duty oyununun, açık dünya olabileceği ile ilgili bilg,, oyun camiasını heyecanlandırdı.

Bağımsız oyun sitesi mottosuyla hizmet veren “Playback Games” isimli internet sitesi, çıkacak olan yeni CoD oyununun ismini ise, Call of Duty: Black Ops 3 olduğunu belirtti ve yaptığı haberde oyun hakkında bir çok detay verdi.

Oyun hakkında verilen bilgilerden en önemlisi ise, oyunun konsolda sadece yeni nesiller için geleceği, yani yalnızca Xbox One ve Playstation 4’e çıkacağı. Konsollara ek olara PC sürümü ise kesin olarak çıkacak. Oyun her ne kadar açık dünya olacak olsa da, eski Call of Duty oyunlarındaki çizgide kalacak ve bir önceki oyun olan “Advanced Warfare”‘dan çok daha büyük bir harita ile gelecek. Arkadaşlarımızla özel olarak oynayabileceğimiz, bir harita editörü de oyunla birlikte gelmesi beklenenlerden. Sızan bilgilerden bir diğer önemlisi ise, senaryosunun Advanced Warfare’dan çok daha güzel olduğu. Hatırlayacağınız gibi, bir önceki senaryoda Kevin Spacey’e yer verilmiş ve oldukça etkileyici bir fragman hazırlanmıştı. Resmi fragmanın şu an youtube’da izlenme sayısı ise 28 milyon.

Bu bilgilerin resmi olarak verilmediği ve daha kesinleşmediği için sadece dedikodu olduğunu tekrar hatırlamakta fayda var. Açık dünya olan bir Call of Duty oyununun, heyecan verici durduğu da bir gerçek. Oyunla ilgili, ingilizce açıklamanın yapıldığı video’ya ise yazının devamından ulaşabilirsiniz.

[youtube id=”w1YmpSDaIjc”]

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE