Yeni Bir Tomb Raider Oyunu Geliyor

Ancak bu seferki oyunu, oldukça az kişi oynayabilecek.
Rise of The Tomb Raider

Bilindiği üzere Tomb Raider bir süredir oldukça popüler. Serinin en son çıkış yapmış olan oyunu oldukça başarılı oldu ve serinin yeni filmi de gelmek üzereyken, herkes yeni bir oyunun çıkmasını bekliyordu. Yani Tomb Raider oldukça eski bir isim olmasına rağmen, hâlâ eskimeyen nadir karakterlerden biri olarak kalmayı başardı.

Daha önce de serinin yeni filmi gelirken, bir oyun daha çıkabileceği söylenmişti. Ancak bunun nasıl olacağı ve hangi platformlar için çıkacağı bilinmiyordu. Hatta yeni bir Tomb Raider oyununun kesin olarak çıkacağı bile bilinmiyordu diyebiliriz. Artık bazı şeyler kesinlik kazandı; yeni bir Tomb Raider oyunu geliyor. Ancak bu oyun, alışılmışın oldukça dışında bir platform için geliyor.

Tomb Raider’ın yeni oyunu, arcade salonlar için geliştirilmiş olan bir nişancılık oyunu. Maalesef bu oyunu, ülkemizde oynamanın mümkün olmadığını belirtmeliyiz. Çünkü bu yeni oyun sadece Amerika’daki tek bir isimde oynanabilecek. Dave & Buster’s, yeni Tomb Raider’ı oyunseverlerle buluşturacak isim olacak. Dave & Buster’s’ın video oyunu ve eğlence konseptli bir yer olduğunu da belirtelim.

Tomb Raider’ın bu yeni ve farklı oyunu belirlenen arcade salonunda oynanabilecek ve 4 kişinin birlikte oynayabileceği bir oyun olacak. Bu oyunun aslında yeni filmin reklamı için geleceğini hatırlatalım ancak bu oyun, aslında Tomb Raider oyunları temel alıyor; filmleri değil.

Tomb Raider’ın yeni filminin de 16 Mart 2018’de vizyona gireceğini hatırlatalım. Serinin yeni oyunun tanıtım videosunu ise aşağıdan izleyebilirsiniz.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE