Yeni bir Hayatta Kalma Oyunu: ‘’Lost Within’’

Temmuz 2006’da çıkarttığı FPS türündeki ‘’Prey’’ ile ün kazanan ‘’Human Head Studios’’ yeni bir hayatta kalma – korku oyunu üzerine çalıştığını duyurdu.

Amerikalı firma, Ekim 1997’de 6 tane yazılımcı tarafından kurulmuş ve ilk oyunları olan ‘’Rune’’ 2000’de oyun severlerle buluşmuştu.

‘’Lost Within’’ isimli yeni oyun akıllı telefonlar ve tabletler (iOS, Android ve Amazon tablet ve telefon ) için geliştirilirken, bu yılın ilkbahar veya yaz aylarında piyasaya çıkması bekleniyor. Son dönemde, bazı oyun geliştirici firmaların özellikle mobil oyunlara yönelmeye başladığını gözlemliyoruz. Hatırlarsanız SEGA, yatırım stratejisini, daha karlı bulduğu için bu segmente kaydırdığını yakın zamanda kamuoyuna duyurmuştu.

Lost Within’de, sadece düşmanlarınızı öldürmeye çalışmayacak, gerekli olduğu zamanlarda saklanacak bir yerler de bulmanız veya kaçmanız gerekecek. Oyunu nasıl oynayacağız tam olarak belli olmamakla beraber, yayımlanan çıkış fragmanın da bazı ipuçları var.

Eylül 2014’de, Human Head, ‘’Hybrid Minimum’’ isimli FPS – MOBA tarzındaki oyunu Steam’de erken erişimle satılmıştı.

Aşağıda yer alan çıkış videosuna göz atmayı unutmayın.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE