Yeni Bir Açık Dünya Korku Oyunu Geliyor

Desolate, Steam'de erken erişime açılıyor.

Açık dünya mekaniklerine sahip olan bir FPS oyunu geliyor. Hem de bu oyun hayatta kalma ve korku oyunu olacak. HypeTrain Digital tarafından geliştirilen bu yeni oyunun ismi ise Desolate. Desolate, Steam üzerinde erken erişime yarın açılıyor.

Desolate’in iki tane hikâye bölümü olacak. Ayrıca oyunda bir adanın içinde olacaksınız. Elbette bu ada da size bir açık dünya sunacak. Bu adada hayatta kalmaya çalışacaksınız. Tabii sadece hayatta kalmak yetmeyecek, FPS kameranız ile etrafınızı da keşfetmeniz gerekecek. Bütün bunlarla baş etmek de kolay olmayacak; çünkü oyun, içinde korku ögeleri barındıracak. Adada, paranormal olayların yaşadığını fark edeceksiniz ve bunlarla mücadele etmeniz gerekecek.

Desolate’i dilerseniz tek başınıza, dilerseniz bir arkadaşınızla, dilerseniz de dört kişiyle birlikte oynayabileceksiniz. HypeTrain Digital, yeni oyunlarının erken erişime açılmasını kutlarken biri hikâye biri de oynanış videosu olmak üzere oyun için iki video yayımladı. Desolate’in videolarını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE