Yeni Battlefield Oyunu, 2018 Yılı Bitmeden Gelecek

Battlefield'ın yeni oyununun, Ekim 2018'de geleceği açıklandı. 

Şu anda popüler olan oyunlardan biri Battlefield 1, 2016 yılında piyasaya sürülmüştü. Serinin yeni oyununun ise 2018’de geleceği biliniyordu ancak bu konu ile ilgili bir tarih verilmemişti. EA Games yeni Battlefield oyununu, 2018’in Ekim ayında piyasaya süreceğini söyledi.

Serinin yeni oyunu oynanış mekanikleri açısından Battlefield 1 ile benzerlik gösterecek hatta onun devamı niteliğinde olacak diyebiliriz. Ekim’de çıkış yapacağı açıklanan oyun hakkında ise EA Games, başka bir bilgi vermedi. Yani oyun ile resmi açıklamaların ya da duyuruların ne zaman geleceği bilinmiyor. Tabii oyun dünyası, bu açıklamaların Mayıs ayında yapılabileceğini söylüyor. Çünkü Mayıs 2018’de bizleri yeni Call of Duty bekliyor olacak.

Ayrıca Battlefield’ın bir diğer oyunu da, 2020 yılında çıkış yapacak. Bu oyun da Battlefield: Bad Company 3 olacak. Bunlara ek olarak EA Games resmi bir açıklama daha yaparak, Anthem’i ertelediklerini söyledi. 2018 yılı bitmeden çıkış yapması beklenen Anthem, 2019’un ilk aylarında piyasaya sürülecek. Bunun sebebi ise EA Games’in oyunu sakin bir dönemde çıkarmak istemeleri. Yani Anthem’i, Battlefield ile aynı zamanda çıkarmak istemiyorlar.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE