Yarış Oyunu WRC 6, 6 Ekim’de Piyasaya Çıkıyor

FIA World Rally Championship’in resmi oyunu WRC 6’nın çıkış tarihi sonunda açıklandı.

Yayımcı şirket Bigben ve geliştirici şirket Kylotonn’un bugün yaptığı duyuruya göre ünlü yarış oyunu WRC 6 (World Rally Championship) önümüzdeki ekim ayı, PS4, Xbox One ve PC platformunda tüm dünya genelinde çıkıyor.

Oyunun fragmanında, multiplayer moddaki bölünmüş ekranda ilk kez görünüyor. Mod, aynı anda iki kişinin aynı ekranda oynamasına izin veriyor. WRC 6 bir çok yeni bölge ve yeni arabalar mevcut.

Oyun 14 farklı dünya ralli şampiyonası etkinliğini barındırıyor.Hepsi resmi WRC sürücüleri ve takımlarından oluşuyor. WRC 6, aynı zamanda WRC 5’inde geliştiricisi olan Kylotonn tarafından yapıldı.

Serinin bir önceki oyunu olan WRC 5, 8 Ekim 2015 tarihinde piyasaya çıkmıştı. Oyun eleştirmenleri tarafından, ortalama bir puan alan oyun; oyunun hayranları tarafından oldukça beğenilmişti. Ancak oyun, satış rakamları konusunda rakiplerinin bir hayli gerisinde kalmıştı.

Fragmanın da çıkmasıyla hayranları tarafından beklentileri yükselten oyunun, bu sefer yakalayacağı satış rakamları; bir başka merak konusu.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE