XCOM 2 İçin Yeni Görseller Paylaşıldı

XCOM 2

Lansman tarihine yaklaşık 2 ay gibi bir süre kala XCOM 2 için yeni ekran görüntüleri yayımlandı.

2K Games tarafından yayımlanan ve Firaxis Games’in geliştiricisi olduğu XCOM 2’de, ilk oyun XCOM: Ennemy Unknown’un devamı niteliğinde bir hikâye kurgulanmış durumda. İnsanlığın uzaylılara karşı verdiği savaşı kaybettiği bir ortamda geçen yeni oyun 20 yıl sonrasında geçiyor.

Sıra tabanlı olan oyunda, yönetim, savunma, savaş gibi birçok konuda karar vermeniz ve tüm organizasyona liderlik etmeniz gerekiyor. Esir aldığınız uzaylılardan teknolojilerini öğrenmek, araştırma geliştirme çalışmaları yönetmek ve finansal hesapların kontrolü gibi birçok değişik görev oyun severleri bekliyor. Genel olarak zorluk derecesinin oldukça arttırıldığını belirtelim.

Kasım 2015’de çıkarılması beklenen XCOM 2, PC sürümüyle 5 Şubat 2015’de oyun severlerin ilgisine sunulacak. Öte yandan, oyunun konsol sürümlerine geleceğine dair henüz bir açıklama yapılmadı. Kasım 2013’de piyasaya çıkan ilk oyunun PC’ye ek olarak PlayStation 3 ve Xbox 360 versiyonlarıyla geldiğini açıklayalım.

Yeni görselleri yayımladığımız galeriye aşağıda göz atabilirsiniz. Ağustos ayında oyun için 12 dakikalık bir oynanış videosu yayımlanmıştı söz konusu videoya sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE