XCOM 2 İçin 12 Dakikalık Oynayış Videosu Yayımlandı

Piyasaya yeni gelecek ‘’XCOM 2’’ oyunu için yayımcı 2K Games ve geliştirici Firaxis Games, 12 dakikalık yeni bir oynayış videosu yayımladı.

Serinin ilk oyunu olan ‘’XCOM: Ennemy Unknown’’ PC, Xbox 360, Xbox One sürümleriyle 2012 senesinde piyasaya çıkmış ve onu daha sonra 2013, 2014 yıllarında çıkan mobil sürümleri izlemişti. Sıra bazlı (turn based) bir strateji oyunu olan XCOM’da, uzaylılar tarafından istilaya uğramış Dünya’yı savunma görevini üstleneceksiniz. Uluslararası milislerden oluşmuş bir organizasyonu kontrol edeceğiniz oyunda görevleri tamamlamanız ve ARGE çalışmalarını yönetmeniz gerekiyor. Esir aldığınız uzaylılardan teknolojilerini öğrenmeye çalışacak ayrıca tüm organizasyonun finansal işlerini yürüteceksiniz.

XCOM 2 için paylaşılan yeni videoda, karakter özelleştirmeleri, oyun içi zırh, silah, yetenekler ve birçok öğe tanıtılıyor. İlk oyundan sonra 20 sene geçmiş ve insanlık, uzaylılara karşı verdiği savaşı kaybetmiştir. Oyun severlerin çok daha zorlu şartlarda mücadele etmesi gerektiğini belirtelim.

Haziran 2015’de resmi duyurusu yapılan oyunun PC sürümüyle beraber Kasım aylarında çıkarılması planlanıyor. Konsol

sürümleri için henüz kesin bir karar verilmese de hala ihtimaller dahilinde olduğunu belirtelim.

12 dakikalık oynayış videosunu aşağıda ilginize sunuyoruz.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE