Xbox Scorpio İçin VR Dışında Özel Oyun Olmayacak

Microsoft, bu sene E3 2016’da yeni konsolları Project Scorpio’yu bizlere duyurdu ve Xbox One’dan çok daha güçlü olacağına dair de söz verdi. Microsoft, ayrıca konsol piyasaya çıktıktan sonra, yeni oyunların da çıkacağını duyurdu. Karışıklığa sebep olan nokta şu ki; bu yeni oyunların Scorpio için özel olup olmayacağı.

Xbox’ın Pazarlama ve Satış Müdürü  Aaron Greenberg, bu konuya bir açıklık getirdi ve Microsoft’un Scorpio’ya özel oyun çıkarmayacağını, yalnızca VR konusunda bir istisna yapacaklarını açıkladı.

Bu kafa karışıklığı, Microsoft’un Xbox Scorpio’nun VR destekli olacağını duyurması sebebiyle oluştu.

“Biz Scorpio Projesi için ayrıca bir oyun yapmayacağımızı söyledik. Xbox One S’iniz de olsa, Scorpio’nuz da olsa tek bir sistem var. Kimsenin geride kalmasını istemiyoruz. Artık, sahip olduğumuz yeni güçler ve kabiliyetlerle yüksek uygunluklu VR yapabiliyoruz.”

“Eğer Xbox One ve ya Xbox One S için oyun ya da aksesuar satın alırsanız, bunları sorunsuzca Xbox Scorpio’da da çalıştırabilirsiniz.”

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE