Xbox One X’te, The Witcher 3: Wild Hunt 60 FPS Olarak Oynanabilir

Konsollarda 30 FPS olan The Witcher 3: Wild Hunt, Xbox One X'te artık 60 FPS ile oynanabilecek. 

The Witcher 3: Wild Hunt’a, Xbox One X güncellemesi geldi. Bu güncelleme ile birlikte, oyunu 60 FPS ile oynama şansınız olacak. Çünkü Xbox One X size iki seçenek sunuyor; 1080p/60 FPS ile 4K/30 FPS. Oyunu oynamak için 4K modunu seçerseniz, 4K çözünürlükte oynayacaksınız. Dolayısı ile oyunun grafikleri de artacak. Tabii bu seçenekte sadece 30 FPS ile oynayabileceksiniz. Performans modu ise 60 FPS ile oynamanızı sağlıyor. Bunu da oyun grafiklerini biraz düşürerek yapıyor.

Bu yeniliğin ise şu anda sadece Xbox One X konsolunda geçerli olduğunu hatırlatalım. The Witcher 3: Wild Hunt’ı oynayabileceğiniz diğer konsollar; Xbox One, Xbox One S, PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro için ise maalesef böyle bir güncelleme yapılmadı. Yakın zamanda gelip gelmeyeceği de bilinmiyor. Ama The Witcher 3: Wild Hunt’ın bu konuda en azından bir adım atmış olması konsol oyuncularını mutlu etti. Tabii ki Xbox One X, herkesin sahip olduğu bir konsol değil. Yani bu deneyimi herkes tadamayacak. Ancak yine de, bu bir başlangıç olabilir. Sonuçta herkes, konsolların performans modunda bu şekilde bir FPS değeri istiyordu. Bakalım bununla ilgili yorumlar nasıl gelecek, bekleyip göreceğiz.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE