Xbox One X Tüm Dünya ile Aynı Anda Türkiye’de Olacak

Xbox One X, 7 Kasım'da piyasaya sürülecek ve bu tarihte tüm dünya ile aynı anda ülkemizde olacak. 

Bilindiği üzere Xbox One X için, dünyanın en güçlü konsolu deniliyor. Bunun sebebi de elbette ki şu; Xbox One X’in donanımı, diğer konsollardan %40 daha güçlü. Ayrıca Xbox One X, 4K çözünürlük ve HDR desteğine sahip. Xbox One X’in istemcisi oldukça gelişmiş; konsol, üst düzey grafikleri yüksek FPS ile veriyor ve daha hızlı oyun yükleyebiliyor.

Xbox One X’in, yazılımcılar ve oyuncular için en popüler konsol olması bekleniyor. Xbox One’de kullandığınız her şeyin, Xbox One X ile de uyumlu olacağını belirtelim. Konsol diğer modellerle %100 uyumlu o yüzden, eski oyunlarınızı da bu konsolda oynayabileceksiniz. Xbox Play Anywhere özelliği sayesinde, oyunlarınızı hem Xbox’ta hem de PC’de oynayabileceğinizi de hatırlatalım. İstediğiniz platformda başlayıp, diğerinden devam edebilirsiniz.

Xbox One X, 6 Teraflops GPU’su, 12 GB RAM’i ve 326 GB/saniyelik bant genişliği ile “en güçlü konsol” ünvanını hak ediyor. Xbox One X, 4K televizyonda 8+ milyon piksel, HDR, Dolby Atmos ses ve 4K Blu-Ray özellikleriyle de dikkat çekiyor. 4K desteğinin sadece oyunlar için değil, videolarda da geçerli olduğunu belirtelim.

Ülkemizdeki satış fiyatı 2699 TL olan Xbox One X’in 7 Kasım’da piyasaya sürüleceğini hatırlatalım.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE