Xbox One Sistem Güncellemesi Detayları Çok Yakında

Microsoft, Xbox One’a gelecek büyük güncelleme hakkında detayların önümüzdeki hafta açıklanacağını söyledi.

Microsoft mühendislik takımının lideri ve iş geliştirme bölümünde üst düzey yönetici olan Mike Ybarra, attığı Twitte sadece gelecek haftaya hazır olun derken, güncellemenin hangi alanlar için olacağı hakkında konuşmadı. Öte yandan, bu tarz güncellemelerin ilk olarak Xbox One kullanıcılara sunulduğu ve daha sonra kamuoyuna açıklandığı biliniyor.

Ocak 2016’nın başlarında küçük bir güncelleme gelmiş fakat Kasım 2015’den beri yeni bir sistem güncellemesi lansmanı yapılmamıştı. Aralık 2015 ve Ocak 2016’da gelen bu ince ayarların, sistemin tatil sezonunda daha sağlıklı çalışması için yapıldığı biliniyor.

Büyük sistem güncellemesi Şubat ayında yapılırken, daha önce kamuoyunda yer alan haberlerde arkadaşlarınızı hangi oyunu oynadıklarını görebilme özelliğinin geleceği açıklanmıştı.

Microsoft, oyun dünyası için yoğun geliştirme programına devam ediyor. Windows 10’un lansmanı ve Xbox One ile entegre edilmesi, Xbox 360 oyunlarının son nesil konsolda çalışmasına olanak sağlayacak geriye dönük uyum programı şu an için en ön plana çıkanlar. Ek olarak, arttırılmış gerçeklik teknolojisi konusunda Unity ile beraber HoloLens’i geliştirdiklerini belirtelim.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE