Xbox One Nisan Sistem Güncellemesinden Detaylar

Microsoft, Nisan’da Xbox One’a gelecek olan sistem güncellemesinden bazı detayları kullanıcılara duyurdu. Genel olarak ince ayar olarak tanımlayabileceğimiz bu değişikler, öte yandan kullanıcılar tarafından yoğun istek aldılar.

Güncelleme ilk olarak ‘’Önizleme Programı : Preview Program’’ üyeleri için bu hafta gelecek. Onların yaptığı test aşaması sonrasın da Nisan ayı içerisinde tüm Xbox One kullanıcılarıyla buluşacak. İlk etapta gelecek olan ve Nisan güncellemesinin bir kısmını oluşturan, 3 ana noktayı özetlemek istersek:

* Yeni Başarımların (Achievement) Yayımlanması: Başarım uygulamasını açmadan rahatlıkla başarımın detayını görebileceksiniz, eskisine göre daha hızlı ve pratik bir menü oluşturulmuş bulunuyor.

* Party Chat Ayarlarında Değişiklikler: Yeni ayarlar sayesinde, hangi sebepten ötürü diğerleriyle chat yapamadığınız bilgisi size verilecek (şebeke hatası, gizlilik ayarları vb.)

* Hub’lar da Değişiklikler: Artık Hub’lara erişim kolaylaştırılmış durumda ayrıca başarımlarınızı, video klip ve ekran görüntülerinizi buradan paylaşabileceksiniz.

Yukarıda saydığımız 3 yenilik ilk aşamada gelirken, Nisan güncellemesinde daha neler olacağı önümüzdeki günlerde öğreneceğiz.

Hepsini birden vermek olmaz, biraz merak yaratmakta lazım ama değil mi?

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE