Xbox One İçin Mayıs 2015 Sistem Güncellemesi Geldi

Microsoft, Xbox One’a Mayıs ayında gelecek sistem güncellemesi hakkında bazı detaylar paylaştı.

Öncellikle belirtmek gerekirse, 13 Nisan 2015 tarihinde piyasaya çıkan güncelleme, ilk olarak Xbox Preview Programı üyelerine sunulurken, birçok parça halinde yayımlanacak olacak güncellemenin ilk kısmı şu gibi özellikleri içeriyor:

  • Dijital TV yayınlarında ortaya çıkan sesle ilgili aksaklıkların düzeltilmesi. (Sadece Amerika ve Kanada’daki kullanıcıları ilgilendiriyor).
  • Kullanıcılar tarafından ısrarla düzeltilmesi istenen Sesli Mesaj servisindeki değişiklikler.
  • Project Spark için yeni bir güncelleme yayımlandı.

Genel olarak bakıldığında güncellemenin ilk kısmında, kullanıcıları heyecanlandıran çok fazla yenilik olmamakla birlikte, Xbox Live Direktörü Larry Hryb yaptığı açıklamada, bu 3 özelliğin Xbox Mayıs Sistem güncellemesinin sadece ufak bir kısmını oluşturduğunu söyledi. Çok daha fazla detayın önümüzdeki günlerde açıklanacağını dile getiren Hryb, tarih olarak ise net bir şey söylemedi.

Nisan 2015’de Xbox One’a yeni başarımlar, party chat ayarları, Hub’larda değişiklikler gibi oyun severlerden çok yoğun istek alan özellikler dâhil edilmişti.

Öte yandan, PlayStation 4’e yakın zaman önce, versiyon 2.50 ‘’Yukimura’’ güncellemesiyle birçok yeni özellik ilave edilmişti.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE