Xbox Gold Üyelerinin Ücretsiz Mayıs 2015 Oyunları

Microsoft, Xbox Gold üyelerinin 2015 Mayıs ayı boyunca bedava indirip oynayabilecekleri Xbox 360 ve Xbox One oyunlarını açıkladı.

Xbox gold üyelerinin Mayıs ayında bedava indirebileceği oyunlar, 2 Xbox One ve 2 Xbox 360 olmak üzere toplam 4 tane. Listede en çok dikkat çeken isim ise, 2010 yılında piyasaya çıkan ve oldukça beğenilen Mafia 2 oyunu. Xbox 360 platformuna 2013 yılında gelen oyun, oyun severler tarafından tam puan almıştı. Boyutu 6,44 Gb olan oyunun normal satış fiyatı ise 49 TL.

Xbox One platformu için dikkat çeken ücretsiz oyun ise CastleStorm – Definitive Edition. Xbox One platformu için 24 Eylül 2014 tarihinde piyasaya çıkan oyunun grafikleri oldukça dikkat çekici. Geliştiriciliğini Zen Studios’un yaptığı, Aksiyon – Macera türündeki oyunun dosya boyutu ise 641 Mb. Mayıs ayı için, Xbox Gold üyelerine ücretsiz olan diğer Xbox One oyunu ise Pool Nation Fx. Cherry Pop Games’in geliştiriciliğini yaptığı oyunun normal satış fiyatı 36 TL. Bu oyunu bedava indirecek olan kullanıcıların önündeki en büyük engel ise, oyunun dosya boyutu. Toplam boyutu 12 gb olan Pool Nation Fx’i indirmek, adil kullanım kotanızın büyük kısmını harcamanıza neden olacak.

İndirimli tüm oyunların listesine ise aşağıdan ulaşabilirsiniz.

XBOX ONE

Pool Nation FX
CastleStorm: Definitive Edition

 

XBOX 360

Mafia 2
F1 2013

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE