X-Men: Apocalypse Filminde Gambit Olmayacak

Gambit karakterini canlandıracak olan ünlü oyuncu Channing Tatum, X-Men: Apocalypse filminde oynamayacağını açıkladı.

2016 yılında vizyona girecek olan “Gambit” filminde, filme adını veren Gambit karakterini canlandıracak olan Channing Tatum yaptığı açıklamada, X-Men’in serisinin son filmi olan X-Men: Apocalypse filminde oynamayacağı, dolayısıyla Gambit karakterinin bu filmde yer almayacağını söyledi.

27 Mayıs 2016 tarihinde vizyona girmesi beklenen X-Men: Apocalypse filminin yönetmenlik koltuğunda ise, daha önce serinin 3 filminin yönetmenliğini yapan Bryan Singer oturacak. Filmde, Gambit karakterinin dışında Wolverine karakterinin oynayacağı da henüz belli değil. Marvel tarafından bu konu hakkında henüz kesin bir açıklama yapılmazken, Hugh Jackman’ın yüksek ihtimalle bu filmde olmayacağı konuşuluyor. Filmde Rose Byrne, Jennifer Lawrence, Sophie Turner, Nicholas Hoult ve Evan Peters’ın oynayacağı ise kesinleşmiş durumda.

Bu haber, X-Men mutantlarından olan Gambit kahramanının hayranlarını üzecek olsa da, 2016 yılında Channing Tatum’u Gambit filmi ile, solo performansını izleyeceğiz. Yönetmenliğini Rupert Wyatt’ın yapacağı Gambit filmi, ülkemizde 7 Ekim 2016 tarihinde vizyona girecek. X-Men serisinde Gambit karakteri sadece bir defa, “X-Men Origins: Wolverine (X-Men Başlangıç: Wolverine) filminde Taylor Kitsch tarafından canlandırılmıştı.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE