Witcher 3’e Bir Ödül Daha mı Geliyor ?

Polonyalı CD Projekt RED’in geliştirdiği The Witcher 3: Wild Hunt, SXSW Gaming Award’da yılın oyunu ödülüne aday gösterildi.

19 Mart 2016’da Amerika Birleşik Devletlerinin, Texas eyaletinde düzenlenecek The South by Southwest – SXSW Festival’i sırasında kazananlar açıklanacak. Öte yandan, Yılın En İyi Oyunu için Bloodborne, Fallout 4, Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain ve Undertale’in adaylar arasında yer aldıklarını belirtelim.

Witcher 3 ayrıca, Oynanış, Sanatsal Yaklaşım, Teknik Başarım, Görsel Başarım, Anlatım, Müzik, En İyi Oyun Karakteri gibi kategorilerde de adaylar arasında bulunuyor. Özetle, birçok kategoride ödüller gelebilir. Game Spot, takipçilerinin oyları sonucunda Witcher 3’ü 2015’in en iyi oyunu olarak seçmişti.

19 Mayıs 2015’de PC, Xbox One ve PlayStation 4 sürümleriyle piyasaya çıkan Witcher 3 için kusursuza yakın bir lansman yapılmıştı. 200 saatin üzerinde oynanış süresine sahip olan oyun ortaçağda geöen bir fantezi dünyasına oyuncuları taşımıştı. Lansman sonrası yayımlanan ücretsiz 16 DLC’si, büyük haritası, çok başarılı görselleri ve dengeli FPS – Çözünürlük dengesi oyun dünyasından tam not almayı başarmıştı.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE