Witcher 3: Wild Hunt’ın 1.06 Yaması Çıktı

2015’in en çok konuşulan oyunlarından biri olan ‘’The Witcher 3: Wild Hunt’’ için 1.06 yaması yayımlandı.

Temel olarak, yükleme sırasında takılma problemini ve birçok bug’ı çözmeyi hedefleyen yeni yamanın oyun severlerden gelen geri dönüşler doğrultusunda oluşturulduğunu belirtelim.

Oyunun geliştiricisi CD Projekt Red, yamanın birçok sorunu kökünden çözeceğini belirtirken, Witcher 3’ün performansını da arttıracağını sözlerine ekledi. İlk etapta oyunun PC sürümü için çıkan yama daha sonrasında oyun konsolları (PlayStation 4 ve Xbox One) için gelecek. Bunun artık alışılagelmiş bir uygulama olduğunu gözlemliyoruz.

Amerika Birleşik Devletlerinde Mayıs ayının en çok satan oyunu olan ‘’Witcher 3’’ ayrıca oyun otoritelerinden de tam not almayı başarmıştı.

1.6 yamasına göz atarsak; ice Giant’la savaşırken ekranda ‘’bitmeyen yükleme’’ sorununun çözülmesi en temel değişiklik. İlave olarak, oyuncuların 1’den fazla item yaratmasının engellenmesi ve ufak bug’ların düzeltilmesi de ön plana çıkan diğer özellikler.

Öte yandan, oyuna ücretsiz DLC’ler gelmeye devam ediyor. 19 Mayıs 2015’de piyasaya çıkan oyun için toplamda 16 tane ücretsiz DLC yayımlanacağı zaten duyurulmuştu. Ayrıca, 2 adet ücretli ek içerikte Ekim 2015 (Hearts of Stone) ve 2016 (Blood and Wine) içerisinde çıkacak.

Çok büyük bir haritaya ve 200 saatin üzerinde oyun oynayış süresine sahip ‘’The Witcher 3: Wild Hunt’’ şu an piyasadaki en iddialı oyunlardan.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE