Witcher 3: Wild Hunt’ı Ön Siparişle Alanlara Hediyeler Geliyor

Oyunun geliştiricisi CD Projekt, ‘’The Witcher 3: Wild Hunt’’ı ön siparişle satın alanlara birçok hediye vermeye hazırlanıyor.

200 saatten fazla oyun oynayış süresi içeren ‘’The Witcher 3: Wild Hunt’’, bu senenin en çok beklenen oyunları arasında yer alıyor. Oyunu, Steam üzerinden ön siparişle satın alanları hangi hediyelerin beklediğine bakacak olursak:

  • %10 indirimle oyunu satın alabilme
  • Eğer, ‘’The Witcher 2: Assassins of Kings Enchanced Edition’’ veya ‘’The Witcher Enchanced Edition’’ a sahibiyseniz ilave olarak %5 bir indirim daha kazanacaksınız.
  • Dijital soundtrack
  • Dijital duvar kağıdı
  • Dijital dünya haritası
  • Dijital sanat çalışmaları
  • Dijital Witcher kitabı

Ön sipariş ile satın alınma koşulu aranmadan, oyun için her hafta (toplamda 16 tane) ücretsiz DLC yayımlanacak. Öte yandan, 2 tane ücretli genişleme paketi de, ilerleyen dönemlerde oyun severlerin ilgisine sunulacak. Genişleme paketlerini, oyun ile beraber avantajlı fiyattan satın alabileceğinizi hatırlatalım.

Piyasaya çıkışı daha önce iki kere ertelenmek zorunda kalan ‘’The Witcher 3: Wild Hunt’’, bir erteleme daha olmazsa, 19 Mayıs 2015 tarihinde PlayStation 4, PC ve Xbox One platformlarında oyun severlerle buluşacak.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE