Witcher 3 PC’nin En Çok Hangi Platformda Oynandığı Açıklandı

Oyunun yayımcısı Polonyalı CD Projekt, ‘’The Witcher 3: Wild Hunt’’ ın PC sürümünün en çok GoG.com üzerinden oynandığını duyurdu.

PC oyunlarının en çok oynandığı platform olan Steam’in, GoG.com’un gölgesinde kalması oyun severler tarafından şaşkınlıkla karşılandı. Kamuoyuna yapılan açıklamada, Witcher 3’ün Xbox One, PlayStation 3 ve PC sürümleriyle toplamda 4 milyona yakın kopya sattığı bilgisi paylaşıldı. 690.000 kullanıcının oyunu GoG.com üzerinden satın aldığı bilgisi paylaşılırken, GoG.com’un oyunu ön siparişle satın alanlar için yaptığı %20 indirim ve diğer avantajların yüksek satış rakamlarına ulaşılmasında oldukça etkisi olduğu belirtildi.

19 Mayıs 2015’de piyasaya çıkan ‘’Witcher 3’’ 2015’in en çok konuşulan yapımlarından; 200 saatin üzerinde oyun oynayış süresi içermesinin yanı sıra lansman sonrası çıkacak DLC’lerle oyun zenginleştirilmeye devam ediyor.

Toplamda 16 adet DLC’yi oyunu bir kere satın alan kullanıcılara hediye olarak veren ‘’Witcher 3’’, ayrıca Ekim 2015 ve 2016 başlarında ‘’Hearts of Stone’’ ve ‘’Blood and Wine’’ isimli ücretli 2 genişleme paketi yayımlayacak. Cinsellik ve şiddet içeriğinden ötürü bazı ülkelerde sansürlenmek zorunda kalan oyun 18 yaş üstü oyuncu kitlesine hitap ediyor.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE