Witcher 3 Blood & Wine DLC’si Detayları Sızdırıldı

Polonyalı geliştirici CD Projekt Red’in 2015’e damgasını vuran oyunu ‘’The Witcher 3: Wild Hunt’’ a gelecek ‘’Blood & Wine’’ DLC’sinin detayları sızdırıldı.

Polonyalı video oyun dergisi GRY-Online tarafından yapılan habere göre yeni DLC’nin Haziran ayında piyasaya çıkacağı söylenirken, ayrıca yeni DLC’nin kapak görseli yayımlandı. Tahtında oturan Geralt’ın bir elinde kılıcı yer alırken, bir eliyle de şarap kadehini tutuyor, arkasında yer alan ve ejderhaya benzeyen canavar DLC’nin oldukça iddialı olacağını düşündürüyor. 20 saatin üzerinde ek içerik sunacak Blood & Wine’ın tanıtım videosunun yakın zaman yayımlanması bekleniyor.

19 Mayıs 2015’de PlayStation 4, Xbox One ve PC sürümleriyle yayımlanan Witcher 3 için daha sonrasında 16 adet ücretsiz DLC yayımlanmıştı. Oyuna ilk gelen ücretli DLC ise Hearts of the Stone olmuştu. Witcher 3, 200 saatin üzerinde içeriği, devasal haritası, muhteşem grafikleri ve kusursuz lansmanıyla 2015’in tartışmasız en iyi AAA yapımı olmuştu.

Ortaçağ’da geçen oyun için değişik bir fantezi dünyası yaratılırken, CD Projekt RED bundan sonraki süreçte bilimkurgu türünde olan Cyberpunk 2077’nin geliştirme çalışmalarına odaklanacağını belirtmişti.

the-witcher-3-blood-and-wine

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE