Wild West Online İçin Yeni Bir Oynanış Videosu Geldi

Wild West Online'ın yeni oynanış videosunda, at üzerinde savaş yapılabilmesi göze çarpıyor.

Şu an alfa sürecinde bulunan Wild West Online, vahşi batıda geçen ve Red Dead Redemption’a benzetilen çevirimiçi bir oyun. Bu alfa süreci içinde oyunu deneyebilen kullanıcılar ise, oyuna kesinlikle at üzerinde savaşabilme özelliğinin eklenmesi gerektiğini belirtmişlerdi. 612 Games de oyuncularının söylediklerini ciddiye almış ve oyuna at üzerinde savaşı eklemiş görünüyor.

612 Games oyununun bu yeni özelliğini ise, yayımladığı yeni bir video ile duyurdu. Wild West Online’ın bu yeni oynanış videosunun aslında çok kısa olduğunu belirtelim. Ancak bu kısa video, oyun ile ilgili önemli ve yeni bir mekanik gösterdiği için de aslında oldukça önemli bir video oldu.

612 Games’in açıklamalarına göre; oyunun bu yeni savaş mekaniği, bu ay içinde oyuna eklenecek. Geliştirici şirket bu açıklamalarında, şu anda en çok at üzerinde savaşmaya önem verdiklerini söyledi. Bu özelliğin oyuna ekleneceği Aralık güncellemesinin ise henüz tarihi belirtilmedi.

Alfa sürecinde olan Wild West Online’ı oynayabilmek için ise; pahalı sürümünü edinmeniz gerekiyor. Ama tabii ki bunu yapmak istemezseniz, oyunun resmi olarak çıkış yapmasını bekleyebilirsiniz. Oyunun çıkışı da 2018 yılı içinde olacak. Wild West Online’ın yeni oynanış videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE