Wii U Virtual İçin 3 Yeni Pokemon Oyunu

Bu hafta Wii U Virtual için 3 yeni Pokemon oyunu çıkıyor. Pokemon Mystery Dungeon: Red Rescue Team, Blue Rescue Team ve Explorers of Sky.

Nintendo’nun web sitesine göre oyunlar 23 Haziran Perşembe günü çıkıyor. Oyun çoktan Gameboy Advance ve Nintendo DS’ler için çıktı.

Çıkacak bu oyunlardan Red Rescue Team oyununa 5.4 puan veren Gamespot ekibi; “Oyun önceden tanıdığımız Pokemon karakterlerini içeriyor olabilir ama geleneksel Pokemon oyunları için çok çeşitli veya eğlenceli değil.” dedi.  Bu yüzden önceden tanıdığımız ve bildiğimiz Pokemonlar ile ne kadar farklı bir oyun yarattıkları oyun severler ve Pokemon hayranları tarafından çok merak ediliyor. Gamespot ekibinin Blue Rescue Team oyununa verdiği puan ise 5.2. Diğer yandan, Explorers of Sky için henüz bir eleştiri yapılmadı.

Bu yılın başlarında, orijinal Pokemon oyunları; Red, Blue ve Yellow Nintendolar için yeniden yayımlanmıştı. 20. Yıl için özel olarak yayımlanan bu oyunlar, 1.5 milyondan fazla satmıştı.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE