Watch Dogs’u Ücretsiz Olarak Alabilirsiniz

Ubisoft bir kampanya başlattı. 7 Kasım’dan 13 Kasım’a kadar sürecek olan bu kampanyada, Watch Dogs’a ücretsiz olarak sahip olabileceksiniz. Tabii ki bu kampanya, Uplay üzerinden geçerli olacak.

Watch Dogs, Ubisoft’un 2014 yılında piyasaya sürdüğü, bir açık dünya ve aksiyon oyunudur. Watch Dogs’un başkahramanı Aiden Pearce, bulduğu tüm elektronik cihazları kullanabiliyor. Önceden bu özelliği sadece kendisi için kullanan Pearce, ailesi öldürüldükten sonra intikam alabilmek için bu özelliği kullanmaya başlıyor. Bu sene de serinin ikinci oyunun çıkış yaptığını belirtelim.

Ubisoft, bu farklı oyununu, Uplay üzerinden ücretsiz verecek. Yarından itibaren bir haftalık süre boyunca, Watch Dogs’u kütüphanenize ücretsiz bir şekilde ekleyeceksiniz. Bunun sadece deneme haftası olmadığını da belirtelim; bu hafta içinde oyuna sahip olursanız, oyun sizin olacak. Bunun için ihtiyacınız olan şey, Uplay hesabınızın olması. Watch Dogs’u, bu adresten alabilirsiniz.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE