Watch Dogs 2 Teyit Edildi

Birkaç hafta önce San Francisco’da düzenlenen Oyun Geliştiricileri Konferansı’nda (Game Developers Conference) Watch Dogs 2’nin piyasaya çıkacağı teyit edildi.

Ekran kartı, ana kart ve mikro işlemci üreticisi AMD konferansta bazı açıklamalarda bulunurken, önümüzdeki dönem çıkacak oyunlarda AMD’nin yeni teknolojilerinin kullanılacağını belirtti. Bu açıklamayı bir fırsat olarak kullanan Ubisoft konferansta sahne alırken, Watch Dogs 2’nin DirectX 12’yi destekleyeceğini söyledi. Böylelikle oyunun lansmanı resmi olarak teyit edilmiş oldu fakat Watch Dogs 2 hakkında ek bir bilgi paylaşılmadı.

27 Mayıs 2014’de piyasaya çıkan açık dünya TPS türündeki Watch Dogs 1’de, oyunun kahramanı Aiden Pearce öldürülen yeğeni Lena’nın intikamını almaya çalışıyordu. O dönem oldukça sıkıntılı bir lansman yapan oyun, bug’lar yüzünden kullanıcılardan olumsuz eleştiriler almıştı.

PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için geliştirildiği tahmin edilen ve çıkışının 2016’nın sonlarında olması beklenen Watch Dogs 2, bakalım AMD ile nasıl bir optimizasyona sahip olacak? Öte yandan oyun hakkında daha fazla detayın bu yaz aylarında düzenlenecek E3 2016 (Electronic Entertainment Expo) etkinliğinde duyurulması bekleniyor.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE