Warner Bros.’un Minecraft Filmi Ertelendi

Birkaç yıldır hazırlıkların yapıldığı Minecraft filmi, yeni bir ekip ile baştan yapılacak.

2014’ten beri yapım aşamasında olan ve merakla beklenen Warner Bros. filmi Minecarft, bir süre daha izleyicileri ile buluşamayacak. Filmin ertelenmesindeki sebep ise yazarlardan birinin kadrodan çıkmış olması. Bunun üzerine Warner Bros. da yeni bir ekip ile bu projesine devam edecek. Biz de bu filmi bir süre beklemek zorunda kalacağız.

It’s Always Sunny in Philadelphia dizisi ile tanıdığımız Rob McElhenney ve Wonder Woman filmi ile tanıdığımız Jason Fuchs tarafından yazılan ikinci senaryo maalesef kullanılmayacak. Rob McElhenney bu projeye iki yılını harcamıştı ve ilk yönetmenlik deneyimi olacaktı. Warner Bros. ise filmin senaryosunu yazmaları için Aaron Nee ve Adam Nee’yi görevlendirdi. Nee kardeşler, 2015 yapımı Band of Robbers filmi ile tanınıyordu. Bu yönetmenler şimdi de Sony’nin piyasaya süreceği Masters of the Universe filmini hazırlayacaklar. Dolayısıyla Minecarft’ın bizlerle buluşması da önümüzdeki seneyi bulacak.

Beklenen film Minecarft, 24 Mayıs 2019’da beyaz perdede yerini alacak. Bunun dışında Warner Bros.’un 2019 yılı içinde çıkış yapacak bir filmi daha var.Bu da Universal stüdyolarının Detective Pikachu filmi. Bu filmde Pikachu rolünde Ryan Reynolds’u ve eğitmeni rolünde de  Justice Smith’in yer alacağını belirtelim. Umarız bu filmleri daha fazla beklememize gerek kalmaz.

 

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE