Warner Bros. Oyunlarını Origin’den Alabilirsiniz

Origin Access kütüphanesine Warner Bros. Games oyunları eklendi.

EA şirketine ait olan Origin Access sistemi, genellikle kendi geliştirdiği oyunlara yer vermesi ile biliniyordu. Ancak kendini yenileyen Origin, farklı yayıncıların da oyunlarını kütüphanesine eklemeye başladı. İlk eklenen oyunlar ise Warner Bros. oyunları oldu. Eklenen bu oyunların ana kahramanının ise Batman olduğunu belirtelim. Bu tüyodan sonra, tabii ki eklenen oyunları tahmin edebileceğinizi biliyoruz ancak biz yine de bu oyunların isimlerini verelim:

  • Batman: Arkham Asylum
  • Batman: Arkham City
  • Batman: Arkham Origins
  • LEGO Batman
  • LEGO Batman 2: DC Super Heroes
  • LEGO Batman 3: Beyond Gotham

Bu oyunları elde edebilmeniz için EA Access üyeliğinizin bulunması gerekiyor. EA Access ücretleri ise 1 aylık abonelik 4 Euro, 1 yıllık abonelik 25 Euro şeklinde. Yani 25 Euro veren bir kişi 12 ay boyunca, kütüphanedeki tüm oyunları istediği gibi dijital olarak indirip, oynayabilir. Ancak kısa bir süre için, ücretsiz bir şekilde EA Access üyeliğini deneyebilirsiniz.

Bunlara ek olarak, Origin’e başka oyunlar da eklenmeye devam edecek: The Witness, Out of the Park Baseball 19, Lost Castle, Bulletstorm ve Wasteland 2 şimdilik açıklanan oyunlar. Bunlardan da EA Games’in abonelik sisteminin kendini fazlasıyla geliştireceğini söyleyebiliriz. EA Access’i ise 26 Mart 2018 tarihine kadar 7 gün boyunca ücretsiz olarak deneyebileceksiniz.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE