Warhammer: End Times – Vermintide’a ‘’Kerillian’’ Geldi

İsveçli indie oyun stüdyosu ‘’Fatshark’’ ın yeni oyunu ‘’Warhammer: End Times – Vermintide’’ de oynanabilecek beş karakterden, ikincisi tanıtıldı.

İnsanların yaşadıkları yerlerde oldukça az görülen ve ormanda yaşayan bir ırka (Wood Elves) mensup olan ‘’Kerillian’’ ın bir kadın karakter olduğunu belirtelim. Genel olarak, insanların oldukça çekinmelerine rağmen, meraklarına yenik düşmeleri sonucu yaklaşıp, ölümün soğuk yüzüyle tanıştıklarını biliyoruz. İnsanları öldürmenin bir suç gibi görülmediği Wood Elves ırkında, insanlar genç, umutsuz ve yeteneksiz çocuklar gibi görülüyor.

İskandinav masallarından esinlenerek yaratılmış ‘’Kerillian’’ siyah gözlü, soğuk karakterli ama savaşırken çok seri ve çevik olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıca, Elf’lerin en büyük yeteneği olan ‘’ok atma’’ konusunda da oldukça uzmanlaşmış durumdalar.

Aksiyon, FPS ve fantezi türlerinde olan ‘’Warhammer: End Times – Wermintide’’ in Steam’deki sayfasına göre 2015’in yaz aylarında, PC sürümü ile piyasaya çıkması bekleniyor.

2004 yılında, İsveç’in Stockholm şehrinde kurulan bağımsız oyun geliştiricisi ‘’Fatshark’’, 50’den fazla oyun mimarıyla yaratıcı oyunlar geliştiriyor. ‘’Lead and Gold’’, ‘’Krater’’, ‘’War of the Rosses’’ firmanın geliştirdiği diğer önemli oyunlar.

warhammer-end-times-vermintide-kerillian

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE