VR Oyunu Hat Trick Header Steam Yeşil Işıkta

Türk indie oyun stüdyosu No Pact’in uzun süredir üstünde çalıştığı sanal gerçeklik futbol oyunu ‘’Hat Trick Header’’, Steam Greenlight’ta yayımlandı.

Gelen toplara kafa atarak hedefleri vurmaya çalıştığınız oyun için hem tek kişi, hem de multiplayer modlar sunulmuş durumda. 18 farklı seviye (level) ve 3 farklı zorluk derecesi (kolay, orta ve zor) olan oyunun en zor modun da profesyonel futbolcuların bile zorlandığı açıklanıyor. Hat Trick Header için Oculus Rift VR gözlüğüne sahip olunması gerekirken, oyunun HTC Vive’ı desteklemesi için çalışmaların devam ettiği belirtiliyor.

2014 senesinde geliştirme çalışmaları başlayan oyun için Aralık 2014’de bir Alfa sürüm yayınlanmıştı. İlerleyen süreçte oyuna 2 adet kaleci modu, bitmeyen oyun modu, yeni yerler, hedefler ve online multiplayer mod gibi birçok özelliğin dahil edilmesi planlanıyor.

2012 senesinde Cem Buğra ve Ömer Kayış’ın önderliğinde kurulan No Pact, ilk mobil oyunları Reclaim’i 2014’de yayımladılar. Kristal Piksel Jüri Özel ödülüne layık görülen oyun oldukça olumlu yorumlar almıştı. Oyun geliştirme dışında kurumsal firmalar içinde projeler de yürüten No Pact takımı 8 kişiden oluşuyor. Şirketin CEO’su Cem Buğra ile yaptığımız röportaja sitemizden göz atabilirsiniz.

Hat Trick Header’ın oynanış videosunu aşağıda ilginize sunuyoruz ayrıca oyuna Steam Greenlight’ta destek vermek için bu linki kullanabilirsiniz.

[youtube id=”ZhOwZn0HdO0″]

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE