Visceral Games: ’’Battlefield Hardline Sorunsuz Çıkacak’’

Visceral Games’in geliştiricisi olduğu ‘’Battlefield Hardline’’ 17 Mart 2015’de PC, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 ve Xbox One sürümleriyle piyasaya çıkacak.

Lansman öncesi açıklama yapan Visceral Games’den Thad Sasser, Ekim 2013’de çıkan Battlefield 4’de oyuncuların yaşadıkları sıkıntıları çok iyi analiz ettiklerini ve aynı tip problemlerle ‘’Hardline’’ da karşılaşılmayacağını söyledi.

3 – 9 Şubat 2015 tarihleri arasında, tüm platformlarda, herkese açık olan oyunun Beta’sı 7 milyondan fazla kullanıcı tarafından test edilmişti. Bu süreç sayesinde, özellikle de PC sürümüyle ilgili çok önemli saptamalar yaptıklarını belirten Sasser, ortaya çıkan hataları ve sistem çökmelerini çözdüklerini sözlerine ekledi. Bu son Beta ve Battlefield 4 sürecindeki problemlerin ışığında, hatasız bir lansman bekleniyor diyebiliriz. Umarız öyle olur.

Battlefield Hardline’nın ilk planlanan çıkış tarihi Ekim 2014 olarak belirlenmiş, daha sonrasında ise 2015’in ilk çeyreğine ertelenmişti. Oyunun yayımcısı Electronic Arts, bu gecikmeyi altın bir fırsata çevirdiklerini ve oyuna birçok yeniliği dahil ettiklerini dile getirmişti.

Polislerle soyguncuların arasındaki mücadele konulu, FPS türündeki oyunun en son yapılan resmi açıklamalar da ‘’Gold’’ statüsünde, yani çıkmaya hazır duruma getirildiği bilgisi kamuoyuyla paylaşılmıştı.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE