Vampyr İlkbahar Aylarında Çıkış Yapacak

Vampyr'in 2018'in ilkbahar aylarında çıkış yapması bekleniyor.

Life is Strange’in geliştiricisinin yeni oyunu Vampyr’in çıkışına az zaman kaldı. Life is Strange denildiğinde, bölüm bölüm ilerleyen ve hikayeye bağlı olarak değişen bir oyun aklımıza geliyor ama geliştiricinin yeni oyunu bu türde olmayacak. Life is Strange’in geliştiricisi Dontnod Entertainment, yeni oyunu için Focus Home Interactive ile çalışıyor ve bu oyun fantastik bir rol yapma oyunu olacak.

Beklenen oyun Vampyr’in kesin çıkış tarihi yayımlanmadı ancak oyunun 2018 yılının ilkbahar aylarında piyasaya sürüleceği duyuruldu. Oyunun Steam sayfasına bakıldığında fiyatının 180 TL olacağı görülüyor. Vampyr’in şu anda ön siparişte bulunduğunu ve fiyatında %10’luk bir indirim yapıldığını belirtelim. Eğer oyunu erken almak isterseniz, 162 TL’ye alabileceksiniz. Ayrıca oyunu ön sipariş ile alırsanız Dragonbane isimli bir kılıç, Barker isimli bir tabanca ve Dark Physician isimli bir kıyafet seti de sizin olacak. Tabii bu ögeler, sadece ön siparişe özel değil. Dilerseniz oyunun çıkış yapmasını bekledikten sonra bu ögeleri ek paket olarak da alabilirsiniz.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE